Rezydencja Don Prestige położona w centrum Poznania, zaledwie dwie minuty drogi od Starego Rynku to miejsce zaprojektowane z myślą o potrzebach naszych gości - komfortu i wypoczynku w czasie podróży, jak i organizacji spotkań biznesowych. Obiekt ma doskonałe połączenie komunikacyjne ze wszystkimi strategicznymi punktami miasta. Rezydencja mieści się w odległości 2 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich i dworca głównego oraz 8 km od lotniska Ławica.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 73 eleganckie pokoje. Wszystkie pokoje są w pełni klimatyzowane, wyposażone w bezpłatny bezprzewodowy internet, telewizję kablową, telefon, lodówkę, sejf oraz umeblowane w nowoczesny, komfortowy i funkcjonalny sposób.

Rezydencja dysponuje 3 salami konferencyjnymi przeznaczonymi dla maksymalnie 100 osób. Nowoczesne wnętrze, sprzęt konferencyjny a także dobrze zorganizowany bar Shades, pozwolą na profesjonalne przeprowadzenie każdego spotkania firmowego. Gościom rezydencji oferujemy wachlarz dodatkowych udogodnień takich jak możliwość korzystania z parkingu podziemnego i sali fitness, wieczorny relaks w barze Shades, możliwość organizacji imprez tematycznych.