Sale konferencyjne Poznań

Konferencje. Poznań – spotkania z profesjonalną oprawą

Organizacja spotkania biznesowego, szkolenia to nie tylko wybór miejsca i terminu. To niezawodność personelu, przyjazna atmosfera i sztuka sprawnej organizacji. W naszym obiekcie posiadamy 3 sale konferencyjne zróżnicowane pod względem powierzchni. Każda sala jest klimatyzowana i ma dostęp do światła dziennego, a wystrój pomieszczeń jest nowoczesny i stonowany. Zapraszamy do zapoznania się z zaprezentowanymi poniżej szczegółowymi informacjami dotyczącymi sal:Standardowe wyposażenie sal

 • Klimatyzacja
 • Światło dzienne
 • Pełne zaciemnienie
 • Rzutnik
 • Ekran
 • TV
 • Flipchart
 • Nagłośnienie
 • Internet
 • Mikrofon


Przestronne i doskonale wyposażone sale konferencyjne – Poznań

Organizujesz konferencję i szukasz dogodnej sali na wynajem w centrum dużego miasta? Potrzebujesz dużo miejsca do przeprowadzenia ciekawych warsztatów, wykładów lub szkoleń? Chcesz znaleźć przestrzeń, gdzie będziesz mógł cyklicznie spotykać się ze wszystkimi współpracownikami? A może interesują Cię szczegóły dotyczące długotrwałego wynajmu sal konferencyjnych? Poznań to doskonałe miejsce do organizacji wszystkich grupowych wydarzeń, a zespół Don Prestige Residence Ci w tym pomoże.

Znalezienie odpowiednio dużej sali konferencyjnej w Poznaniu – takiej, która będzie dobrze przygotowana pod względem technicznym do prowadzenia wykładów, warsztatów i innych wydarzeń grupowych – to nie lada wyzwanie. Na szczęście nie musisz decydować się na kompromisy. Wszystko znajdziesz właśnie w naszej rezydencji.

Bryła budynku ma niesamowity, obły kształt, co budzi powszechne zainteresowanie i podziw. Jego fasada została zaprojektowana na podstawie inspiracji XIX-wiecznymi budowlami, aby dopasować ją do istniejącej, historycznej zabudowy. Jednak wyróżnia ją kilka nowoczesnych akcentów, które nadają jej niesztampowego charakteru. Tak stworzono rezydencję, obok której trudno przejść obojętnie – od pierwszego spojrzenia zaprasza do środka, gwarantując niezapomniane doświadczenia.

Doskonale zlokalizowane sale konferencyjne – Poznań

Don Prestige Residence powstał w 2006 roku. Jego lokalizacja nie została wybrana przypadkowo. Budynek znajduje się na skrzyżowaniu ulic Święty Marcin i Podgórnej z placem Wiosny Ludów. Dzieli go:

 • niecałe 600 metrów od Starego Rynku,

 • zaledwie 1,5 km od Dworca Głównego,

 • 2 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich,

 • 8 km od portu lotniczego Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego.

Dzięki temu to doskonała baza wypadowa dla turystycznych grup zorganizowanych, a także świetne miejsce do spotkań dla pracowników. Hotel jest dobrze skomunikowany z różnymi częściami miasta, więc nikt nie będzie mieć problemu z dotarciem do obiektu, nawet bez samochodu.

Nowoczesne sale konferencyjne – Poznań

Wynajem sali konferencyjnej w tak dużym mieście jak Poznań to wyzwanie, zwłaszcza dla osób spoza wielkopolski. Na szczęście nie musisz – i nie powinieneś – organizować wszystkiego samodzielnie.

Zespół Don Prestige Residence jest gotowy, aby Ci we wszystkim pomóc. Otóż:

 • przygotowaliśmy trzy przestronne sale konferencyjne, które pomieszczą nawet sto osób! Każda z nich ma duże, wspaniałe okna z widokiem na okoliczne uliczki, które zapewniają odpowiednią ilość światła dziennego, co sprzyja pozytywnemu samopoczuciu uczestników podczas prowadzonych imprez,

 • oferujemy możliwość zorganizowania zaplecza gastronomicznego. Zatroszczymy się o Twoich gości, dzięki czemu spotkanie biznesowe odbędzie się na najwyższym poziomie, a Ty nie będziesz musiał martwić się o stopień ich zadowolenia. Wystarczy, że ustalisz z nami szczegóły odnośnie do cateringu.

Dodatkowo, jeśli jest taka potrzeba i możliwość, zapewniamy uczestnikom wydarzenia wygodne miejsca noclegowe na terenie naszego obiektu. Oferujemy pomieszczenia w różnym standardzie – jedno- i dwuosobowe pokoje, superior, czyli mini apartamenty, luksusowe apartamenty deluxe oraz nowoczesne penthouse dla osób o wysokich wymaganiach. Dzięki temu po odbytym szkoleniu, konferencji czy innym wydarzeniu grupowym można spokojnie udać się na odpoczynek oraz do naszego baru i zregenerować przed kolejnym dniem.

Wyposażenie sal konferencyjnych – Poznań

Doskonale wiemy, że organizacja wydarzenia, podczas którego ma spotkać się kilkadziesiąt osób, jest bardzo stresująca. Aby Cię odciążyć, zadbaliśmy o pełne wyposażenie naszych sal konferencyjnych. Oprócz wygodnych, tapicerowanych krzeseł z oparciem dla gości i podłużnych stołów, przygotowaliśmy również urządzenia elektroniczne, takie jak:

 • rzutnik – jest on zamontowany na stałe przy suficie, dzięki czemu nie przeszkadza podczas prowadzenia spotkania, a w pomieszczeniu nie ma wielu kabli, o które można byłoby się potknąć. W rezultacie nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje czy innych osób znajdujących się w sali. Dodatkowo zadbaliśmy o to, żeby rzutnik był w idealnej odległości od ekranu – przy zachowaniu doskonałej jakości. Dzięki temu możesz wyświetlać prezentacje, filmy i grafiki bez zamartwiania się o kolory czy rozdzielczość,

 • ekran – duży, biały, rozsuwany materiał z systemem automatycznego zwijania został umieszczony w centralnym punkcie pomieszczenia. Dzięki temu widać go ze wszystkich stron sali, więc uczestnikom Twojego wydarzenia nie umknie żadna istotna informacja,

 • nagłośnienie i mikrofon – długie przemawianie do szerokiego grona osób wymaga zdrowych strun głosowych. Jednak po kilku godzinach lub dniach bardzo łatwo je nadwyrężyć, przez co Twój głos może stracić na jakości. Aby temu zapobiec i jednocześnie zadbać o to, żeby do każdego uczestnika trafiły wszystkie słowa, które wypowiadasz, przygotowaliśmy mikrofon z dobrym nagłośnieniem. Jednocześnie zadbaliśmy o odpowiednią akustykę w pomieszczeniu, więc nie musisz obawiać się o trudności w odbiorze tego, co mówisz,

 • TV – jeśli chcesz podzielić się z uczestnikami swojego wydarzenia ciekawym filmem, wykorzystaj do tego telewizor. Wysokiej jakości urządzenie zapewnia doskonałą jakość obrazu, dzięki czemu z łatwością wywrzesz na wszystkich pożądane wrażenie,

 • flipcharty – jedną ze znanych metod nauczania jest przedstawianie przekazanych treści podczas wykładu za pomocą grafik. Dzięki temu zabiegowi uczestnicy lepiej zapamiętują, o czym była mowa podczas spotkania. Dlatego w naszych salach przygotowaliśmy również flipcharty. Możesz tam także notować pomysły zebrane podczas burzy mózgów, głosowania lub zrobić artystyczne mapy myśli – wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Nieodłącznym elementem wyposażenia naszych sal konferencyjnych jest klimatyzacja i możliwość pełnego zaciemnienia pomieszczenia. Dbamy o komfort naszych gości i zapewniamy najlepsze warunki podczas pobytu w naszej rezydencji. Dzięki temu zarówno upał, jak i mróz za oknem nie będą przeszkadzać ani Tobie, ani pozostałym uczestnikom wydarzenia.

Szybki i prosty wynajem sali konferencyjnej – Poznań

Jeśli chcesz wynająć salę konferencyjną w Don Prestige Residence, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta – mailowo lub telefonicznie. W rozmowie ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące:

 • terminu i czasu trwania wydarzenia,

 • liczby uczestników,

 • udogodnień, takich jak np. rezerwacja miejsc parkingowych i noclegów,

 • obsługi gastronomicznej.

Po otrzymaniu wszystkich informacji powiadomimy Cię o cenie, abyś mógł rozpocząć przygotowania do wydarzenia.

Jesteśmy otwarci na nowe przedsięwzięcia o różnej tematyce. Z ciekawością i zapałem pomożemy Ci w ich organizacji, podpowiemy sprawdzone rozwiązania i pokażemy co zrobić, aby Twoje wydarzenie było jeszcze lepsze. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko zakończy się spektakularnym sukcesem!

Zorganizuj spotkanie w Poznaniu – sale konferencyjne już na Ciebie czekają! Zapraszamy do kontaktu – pamiętaj, że najlepsze terminy warto zarezerwować z wyprzedzeniem. Zatem nie odwlekaj decyzji o rezerwacji sal konferencyjnych w naszym obiekcie. Z małą pomocą zorganizujesz doskonałe wydarzenie, które zapadnie jego uczestnikom w pamięci na lata. Sprawdź już dziś!