Don Prestige Residence
Shades
PL | EN | DE Facebook Youtube
Oferta Image and Map

Sala konferencyjna na wynajem Poznań, centrum miasta

Don Prestige Residence to obiekt usytuowany w ścisłym centrum, samym sercu miasta Poznań, 200 m od Starego Rynku, 2 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich i dworca głównego oraz 8 km od lotniska Ławica. Powstał z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych gości, od komfortowego wypoczynku podczas podróży po organizację konferencji i spotkań biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 73 stylowo urządzone pokoje, w tym luksusowe apartamenty, jak również sale konferencyjne. Każdy z nich jest w pełni klimatyzowany, wyposażony w nowoczesne i funkcjonalne meble oraz bezpłatny internet bezprzewodowy.

Konferencje. Poznań – spotkania z profesjonalną oprawą

Sala konferencyjna, którą dysponujemy w Don Prestige, jest pomieszczeniem spełniającym szereg ściśle określonych kryteriów. Jeszcze do niedawna znaczna część przedsiębiorców organizując konferencję firmową, decydowała się na przeprowadzenie jej w siedzibie swojej firmy. Jednakże współcześnie coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z naszej oferty obejmującej wynajem sal na konferencje. I nic dziwnego, ponieważ rozwiązanie to posiada szereg zalet i daje gwarancję komfortu każdemu z zaproszonych uczestników.

Sala konferencyjna. Poznań Centrum – dla najbardziej wymagających Gości

Don Prestige mieszczący się w centrum Poznania to idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń w nowocześnie wyposażonych salach. Komfortowe wnętrza zaopatrzone zostały w system audiowizualny, indywidualne nagłośnienie, oświetlenie, klimatyzację i bezprzewodowy Internet, dzięki czemu są od razu gotowe do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających osób. Nasz obiekt jest w stanie zorganizować niemalże każdą konferencję, niezależnie od jej wielkości oraz liczby zaproszonych uczestników.

Sala konferencyjna Poznań – wyposażenie na najwyższym poziomie

Sale konferencyjne w Don Prestige wyposażone zostały w nowoczesny system mobilnych ścian oraz dostęp do światła dziennego, jak również możliwość całkowitego zaciemnienia. Dzięki temu możecie Państwo liczyć na kompleksową obsługę, niezależnie od tego jakiej wielkości konferencje czy szkolenia pragniecie zorganizować. Nowoczesne wnętrza, profesjonalny sprzęt oraz fachowa obsługa pozwolą na profesjonalne przeprowadzenie każdego spotkania firmowego. Zapraszamy do kontaktu – każda sala konferencyjna może zostać zaaranżowana zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami.

Sale konferencyjne. Poznań – wynajem. Dlaczego warto?

Wynajem sal na konferencje w centrum Poznania to rozwiązanie posiadające wiele zalet, dlatego też cieszy się ono coraz to większym uznaniem. Decyzja związana z organizacją szkolenia, czy też konferencji w siedzibie swojej firmy, może wiązać się z pewnymi zakłóceniami, wynikającymi z rozluźnienia, co niekoniecznie może mieć pozytywny wpływ na przebieg całego spotkania. Sala konferencyjna, która nie przypomina firmowego pokoju, będzie pozytywnie wpływać na przyswajanie nowych informacji oraz kreatywność zaproszonych uczestników. Wynajem sali na konferencję niesie ze sobą jeszcze inne zalety, takie jak profesjonalne jej wyposażenie. W praktyce oznacza to, że osoby decydujące się na skorzystanie z naszej oferty otrzymają dostęp do profesjonalnych, przestronnych i wygodnych pomieszczeń, w których nawet wielogodzinne przebywanie nie będzie sprawiało najmniejszego nawet dyskomfortu.

Podczas konferencji liczy się również lokalizacja

Wynajem sali konferencyjnej wygląda nieco inaczej w sytuacji, gdy planujemy szkolenie trwające kilka dni. Wówczas warto zwrócić uwagę na lokalizację obiektu, w którym nocować będą zaproszeni uczestnicy danego spotkania. Tego typu kilkudniowe szkolenia, czy też konferencje mogą być doskonała okazją do przemyślenia różnego rodzaju firmowych kwestii z dala od jej siedziby, co może przynieść wiele korzyści.

Niewątpliwym atutem naszego poznańskiego obiektu jest nie jego atrakcyjna lokalizacja, znajdująca się na starym mieście. W pobliżu naszych sal konferencyjnych, znajdują się także przystanki tramwajowe, które mogą dowieźć Państwa pod sam dworzec kolejowy, co jest szczególnie istotne dla Gości, którzy decydują się na przyjazd do Poznania pociągiem. Tuż obok Don Prestige znajduje się poznański Stary Rynek, który każdego roku zachwyca turystów swoim wyglądem. Oferuje on wiele atrakcyjnych kawiarenek oraz restauracji, które posiadają przestronne ogródki, idealne do relaksu podczas ciepłych i słonecznych dni.