HOTEL PRZYJAZNY ZWIERZĘTOM

Co oznacza być miejscem przyjaznym zwierzętom?

To przede wszystkim zrozumienie, że zwierzę jest członkiem rodziny a jego właściciele chcą wypoczywać razem ze swoim pupilami. Mając tego świadomość stworzyliśmy całe zaplecze umożliwiające komfortowy wypoczynek właścicieli czworonogów. Pies w hotelu jest dla nas normą a nie wyjątkiem.

W pokoju będzie czekać kocyk, miseczki oraz przekąska.

Opłata

Opłata za pobyt zwierzęcia wynosi:

• Pies mały / kot 40 zł za dobę

• Pies duży / 60 zł za dobę

Regulamin pobytu ze zwierzętami

1. Podstawowym warunkiem przyjęcia pod nasz dach zwierzęcia jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. To konieczność, wynikająca z ograniczonej liczby pokoi przeznaczonych do pobytu zwierząt.

2. Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia.

3. Dbając o bezpieczeństwo, zwierzę powinno posiadać smycz, obrożę, kask, klatkę - w zależności od gatunku zwierzęcia.

4. Zwierzęta mogą przebywać w hotelu w wyznaczonych strefach.

5. Zwierzę przebywające na terenie hotelu nie może przeszkadzać innym Gościom przebywającym na terenie obiektu. Prosimy upewnić się, że Państwa pupil nie sprawia hałasu w szczególności w nocy.

6. Właściciel zwierzęcia odpowiada za czystość po nim - w pokoju, częściach ogólnodostępnych, jak również na terenie otaczającym hotel. Prosimy o sprzątanie po swoim pupilu.

7. Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika wskazanego przez pracownika hotelu.

8. Sprzątanie pokoju, w którym przebywa zwierzę odbywa się wyłącznie podczas obecności właściciela. Prosimy o kontakt z Recepcją w celu ustalenia godzin sprzątania.

9. Właściciel zwierzęcia odpowiada za wszelkie szkody i zanieczyszczenia spowodowane przez jego zwierzę i jest zobowiązany do pokrycia kosztów wszelkich uszkodzeń.

10. Wszystkie szkody w mieniu hotelu bądź mieniu innych gości spowodowane przez zwierzęta będą wyceniane przez Dyrekcję Hotelu, a ich kosztami będą obciążeni właściciele zwierząt.